Ломбард или ростовщик

Объявление

Наш форум очень молодой. С Вашей помощью мы создадим отличный советчик в делах ломбардных. Приглашаем всех!

Экспресс-кредиты в WMZ, до 100 WMZ в автоматическом режиме!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Ломбард или ростовщик » Курилка » Подарунок до 8 березня


Подарунок до 8 березня

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Скоро свято 8 березня, вже починаю думати за подарунки. Хочу мамі щось з професійної косметики по догляду придбати. Що можете порекомендувати? Можливо хто користується хорошим якісним брендом, буду вдячна за ваші рекомендації та поради.

0

2

Можна спробувати через гугл пошук пошукати в професійних магазинах. Там досить хороший вибір якісної косметики відомих брендів. Багато хто орієнтується на вікові марки, але цього недостатньо, потрібно щоб косметика по догляду вирішувала проблему, а тому потрібно в першу чергу знати свій тип шкіри.

0

3

Я б радила підібрати щось з доглядової косметики https://idn-cosmetics.com/medex дуже хороша якісна косметика, сама нею користуюсь вже довгий час. Пробувала креми, скраби, антивіковий крем. Асортимент досить широкий, в складі натуральні компоненти, можна підібрати як для себе, так і на подарунки. На сайті можна прочитати про кожен продукт. Доставка швидка, ціна вказана у зручній валюті. Є також відгуки клієнтів, деталі на сайті інтернет-магазину.

0


Вы здесь » Ломбард или ростовщик » Курилка » Подарунок до 8 березня